Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo nas Hrom

40 000 EUR

Shitet nga: Ace 27 Jan 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava dvosoben stan vo nas. Hrom, 55m2 na prizemje. Stanot e vo crvenite zgradi blizu osnovno uciliste i vednas do gradinka.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione