Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo naselba Dame Gruev

0 EUR

Shitet nga: Goran 07 Maj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo naselba Dame Gruev,vo dobra sostojba.
Telefon za kontakt: 078 276 517 Goran
Leaflet
Në fillim