Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi od 58m2 vo naselba Hrom

52 000 EUR

Shitet nga: маргарита 16 Mar 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продават трособни станови од 58м2, новоградба, во нас.Хром на приземје и втори кат, на убава локација.
маргарита
071 303 863
Leaflet
Në fillim