Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

УРБАН ЛИВИНГ stanovi NOVOGRADBI Vlae

1 070 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: URBAN LIVING 25 Sht 17:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
 URBAN LIVING
SE IZDAVA 2_SOBEN STAN 36m2 CENTAR KAJ DRZAVNA 220 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA STAN DO U SALA 220 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA KAT OD KUKA HOTEL BETON 450 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ namesten stan vo Novo Lisice 58 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продаваат станови во градба во Влае, на атрактивна и мирна локација. Дополнително, покрај тоа сто зградата е на 3 ката располага и со лифт. Во становите е предвидено да се вгради Инвертер клима уред, висококвалитетен трослоен дрвен под, одлична електрична галантерија, висококвалитетни собни врати, плочки од светски производители и беспрекорна завршна внатрешна обработка. Понудата се однесува на:
-Приземје, 52м2 (располага и со свое дворно место)
-Приземје, 62 м2 (располага и со свое дворно место)
-1 кат, 59 м2
-1 кат, 71м2
-2 кат, 71м2
-2 кат, 71 м2
Објектот ќе биде вселив до мај 2020 година.
Цена 1070е од м2.
Шифра Е230
Контакт телефон 075 222 841 Александра и 078 96 70 10 Силвана
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rimska 3 Tregoje në hartë
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING
Se prodava trosoben stan, namesten, Centar na Skopje 83 200 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA STAN VO KOZLE 250 ЕУР
Se izdava odlicen stan 52m2 vo Kozle 0 МКД
Se izdava stan vo Centar kaj MVR 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione