Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STANOVI VO ILINDEN

640 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Unija Klub 05 Sht 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Продажба на станови во елитниот комплекс Илинден , лоциран во населба Илинден ул.8 бр.179 . Квадратури од 45 - 132 м2 . Цена во градба 640 е СО ВКЛУЧЕН ДАНОК. Соработуваме со Тутунска и со Силк роад Банка за добивање на стамбени кредити. Комплексот е во непосредна близина до сите позначајни точки на делување ( маркети , училишта ,градинки , банки итн ) Опкружувањето е чисто и мирно ,на само неколку км од градското сивило. Канцелариите ни се наоѓаат на самиот објект во градба. За секакви прашања јавете се на 075 220 234 или 075 270 989.
Квалитетна градба со вградни материјали од европски производители - ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО РЕГИОНОТ . Ве очекуваме 😊 Unija Klub
Unija Klub
075 220 234
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione