Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

72m2 vo ubavicite Karpos 4

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 22 Maj 21:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
Garsonjera od 26m2 Jane Sandanski 28 500 ЕУР
Новоградба 150м2 станови, комплекс Бардовци 1 ЕУР
Plac od 220m2 vo Elesec-Struga 1 ЕУР
Se izdava dukan od 94m2 na 3 nivoa vo St. Carsija 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот е на 15кат од можни 17ката, комфорен стан, дневна со трпезарија посебна кујна со лоѓија, гостинско вц и посебно купатило, сменети се профилите во станот


инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
ААМ Недвижности
25м2 garsonjera, aerodrom Sv.Ilija 1 ЕУР
Izdava stan 42m2 prazen kaj Angelkovski 0 МКД
Namestena 26m2 garsonjera-palma Aerodrom 0 ЕУР
Plac 920m2 so vikendica 40m2 Jurumleri 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione