Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DUPLEKS 50M2 VO KARPOS 1 NA ODLICNA MIRNA LOKACIJA

40 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 13 Maj 14:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
TROSOBEN 61M2 STAN VO KARPOS 2 62 000 ЕУР
NOV DVOSOBEN 42m2 vo Vlae 900 ЕУР
RENOVIRAN 65M2 STAN VO AERODROM SO PARKING PROSTOR 60 000 ЕУР
3-soben stan od 88m2 vo Aerodrom 74 000 ЕУР
SE PRODAVA STAN NA DVE NIVOA VO KARPOS 1 NA ODLICNA MIRNA I TIVKA LOKACIJA .
STANOT E SO POVRSINA OD 50M2
NA DOLNIOT KAT IMA DNEVNA KUJNA SO TRPEZARIJA,BANJA I TERASA ,
NA GORNIOT KAT IMA SPALNA SOBA SO TOALET.
POZICIONIRAN NA 6TI KAT SO LIFT KOJ E POSTAVEN NO SEUSTE NE E PUSTEN VO FUNKCIJA.
LEGALIZIRANA E DOGRADBATA NA GORNIOT SPRAT.
IMA CENTRALNO PARNO GREENJE
SIFRA 3301
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339068
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV NEVSELUVAN 52m2 STAN VO NOVO LISICE SO GARAZA 54 600 ЕУР
Nov 3-soben 81m2 vo Centar kaj Univerzalna 1 200 ЕУР
CETVOROSOBEN 109M2 STAN VO TAFTALIDZE 1 KAJ ARHIVO 97 200 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN 53m2 VO TAFTALIDZE 1 1 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione