Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Дуплекс 75м2 +75м2 кај Млечен - новоградба

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 17 Korr 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
Stan 72M2 za kancelarii do Malaga 0 MKD
Novogradba G.Petrov 31m2 garsonjera 27 000 EUR
Garsonjera od 26m2 Jane Sandanski 28 500 EUR
72m2 vo ubavicite Karpos 4 0 EUR
Станот е на 3 и 4 кат, одличен распоред, три спални соби, две купатила, чиста документација, 2018год градба


Инфо:076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione