Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN STAN 37M2 VO KARPOS 3

37 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 20 Qer 11:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
RENOVIRAN 3-SOBEN 59M2 STAN SPROTI SIMPO-KARPOS 66 000 ЕУР
CETVOROSOBEN 94M2 STAN VO KAPISTEC KAJ ZEBRA 100 000 ЕУР
FULL OPREMEN ODLICEN 140M2 STAN KAJ PEDAGOSKA 1 200 ЕУР
NOV CETVOROSOBEN STAN VO KOZLE 1 100 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава двособен стан во Карпош 3 на 5-ти кат во близина на Сити Мол со лифт и централно парно, површина од 37м2, ориентација северозапад
шифра 3718
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Агенцијата за недвижности "Tea Home" ви нуди голем избор и понуда на станови,куќи,плацеви,гаражи и сл. Притоа во одлични услови за работа и соработка со нашите агенти.++++
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
02 30 60 557
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339067
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
TROSOBEN 65M2 STAN VO KARPOS 3-POZADI TC.LEPTOKARI 57 500 ЕУР
NOV TROSOBEN 74M2 STAN VO CENTAR POZADI UNIVERZALN 1 250 ЕУР
Renoviran 2 soben stan 50m2 vo Karpos 3 48 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN OD 48m2 VO AERODROM 48 000 ЕУР
Në fillim