Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan Karpos 1 ODLICNA CENA

46 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 19 Qer 15:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdava kuka od 125m2 na Vodno 0 ЕУР
SE IZDAVA POVOLNO  DELOVEN  PROSTOR 280 ЕУР
GARSONJERA VO AERODROM 41 900 ЕУР
STAN VO K VODA OD 45M2 36 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава двособен стан 53м2 во Карпош 1 во близина на поранешно Симпо на 11 кат со тераса и градско парно. Сменети ПВЦ прозори.


Евидентен број 31461
Тел. 077/700-236 Мартин
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se iznajmuva trosoben stan vo Aerodrom 250 ЕУР
Trosoben stan vo Kapistec 110 150 ЕУР
Se izdava odlicno opremen stan 250 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO AERODROM OD 46M2 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione