Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan od 66m2 kaj Mlecen Restoran

64 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Идеал хаус 04 Shk 11:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Се продава двособен стан од 66 м2 кај Млечен Ресторан на 2 кат со 2 тераси и парно.
Цена: 64.000Е
Идеал хаус
070238452
Leaflet
Në fillim