Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN STAN

Shitet nga: Nikola 29 Maj 04:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN KARSI LEPTKARIJA 65 m2 MOBILEN TELEFON 074 220 094
Leaflet
Në fillim