Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ekskluzivna ponuda vo Karpos

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: kapitol inzenering Dje 14:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BARAME NADZOR ZA IZGRADBA NA STANBENI OBJEKTI 0 МКД
SE BARA NADZOR ZA OBJEKT 0 МКД
EKSKLUZIVEN deloven prostor vo Centar 0 МКД
NEPOVTORLIVA PONUDA VO STROG CENTAR NA GRADOT 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Ви го претставуваме нашиот нов објект kој се наоѓа на ул. 📍‘’Дрезденска’’ бр.11 (спроти Катастар).

Понуда на станови со м2 од:

- 138м2 (Први кат)


Повеќе информации на:

📞 076 234 503
076 206 613

💻 [email protected]

www.kapitolinzenering.mk

🕗 09:00-16:00
kapitol inzenering
Станови на најдобро место во градот
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ленинова 7 Tregoje në hartë
076 234503
kapitol inzenering
076 234503
Leaflet
STAN OD 80m2 + 50m2 DVOR 0 МКД
SE BARA NADZOR ZA OBJEKT 0 МКД
EKSKLUZIVEN deloven prostor vo Centar 0 МКД
NEPOVTORLIVA PONUDA VO STROG CENTAR NA GRADOT 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione