Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera i trosoben stan vo edno 82m2 Karpos 1

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 16 Shk 12:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
Kompletno namesten stan od 77m2 vo N.Lisice 0 ЕУР
42m2 nov stan Aerodrom Tobako 2 0 ЕУР
Posledni 46m2 i 60m2-rasadnik 900e/m2 0 ЕУР
155m2 deloven prostor vo gradski zid Beko policija 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stanot se naoga vo blizina na policiska stanica Karpos, kompletno renoviran pred 5 god, prozori, vn. vrati, kupatila, parket, elektricna i vodovodna instalacija i komplet namesten. nedviznosta poseduva posebna garsonjera so kujna i kupatilo, i poseben trosoben stan so dve spalni sobi, dnevna, kujna i kupatilo.. Odlicen raspored za dve familii, stanot e na visoko prozemje i podrumska prostorija od 8m2


info: Zoran 076/649-607

ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
ААМ Недвижности
86m2+garaza 15m2 k.voda rampa 1 ЕУР
Novogradba 39,49 i 59m2 Kisela Voda 1 ЕУР
ODLICNA KUKA 300M2 PLAC 700M2 BARDOVCI 0 ЕУР
Izdava stan 42m2 prazen kaj Angelkovski 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione