Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera vo Karpos 1 kaj Simpo

30 300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 14 Dhj 15:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава гарсоњера во Карпош 1 кај Симпо, во градба готова до јануар 2016.

Повеќе инфо 078/339-317 Петар
шифра - 24278
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 317
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
EXTRA STAN DUPLEKS vo Kisela Voda Rasadnik 44 000 EUR
SE IZNAJMUVA POVOLNO DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 200 EUR
Renoviran trosoben stan vo Kozle 300 EUR
STAN 90m2 POGODNO ZA KANCELARIJA BUNJAKOVEC 280 EUR
Në fillim