Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera vo Vlae

45 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 28 Jan 14:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Stan vo Aerodrom 55 000 ЕУР
Deloven prostor sproti Leptokarija 1 ЕУР
Stan vo Debar Maalo 90 000 ЕУР
Stan vo Novo Lisice 80 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava garsonjera vo Vlae od 41 m2 na 4 ti kat vednas vseliva istocna orientacija po cena od 1100 evra za m2.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Kuka vo Crnice 144 000 ЕУР
Se izdava stan vo Park 600 ЕУР
Stanovi vo Taftalidze 0 ЕУР
Kuka vo Radisani 80 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione