Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA TAFTALIDZE 1 KAJ KATASTAR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 19 Qer 14:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ЕВИДЕНТЕН БР: 11222
КОНТАКТ: БОЖИНОСКИ 076 355 224

Мирна и атрактивна локација.
Приземје 96 м2
Прв спрат 120 м2
Поткровје 120 м2.
Дворно место 300 м2
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Në fillim