Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA VO KOZLE

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 10 Pri 18:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Евидентен бр: 9111
Контакт: Божиноски 076 355 224
Станбена површина 117 м2
Двор со површина 206 м2
Реновирана 2008 год.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Kuka vo Crnice 100 000 ЕУР
PREKRASEN STAN KISELA VODA 1 000 ЕУР
SE IZDAVA NOV OPREMEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC 0 МКД
Novogradba Kozle 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione