Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Luksuzen stan od 186m2 kaj City Mall

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 03 Nën 09:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
stanot e na 9 kat, kompletno opremen so nov mebel, moze so i bez mebel, 120m2 stanbena povrsina, 6m2 balkon, i 60m2 zatvoren balkon, tri spalni sobi tri kupatila, dva liftovi


info: zoran 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione