Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NAMESTEN STAN VO KARPOS KAJ DRAMSKI 56m2

54 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 19 Qer 20:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ШИФРА: 1724 Се продава реновиран и наместен стан во Карпош во близина на Драмски театар со површина од 56м2 станот поседува- 1спална соба,дневна,кујна,бања,балкон и подрум,со централно греење,позициониран на 4кат без лифт .Ориент:Југ
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Në fillim