Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV MODEREN OPREMEN STAN VO KOZLE

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Partner 01 Tet 12:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција продава нов комплетно модерно опремен стан во Козле.
Станот располага со
- 1 спална соба
- дневен престој
- комплетно опремена кујна
- купатило
- балкон нема
- подно економично греење и клима уред
- сопствен паркинг
- подрум
- чист имотен лист
Цена 55000 евра
078/687-975
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
MODERNO OPREMEN 4 SOBEN STAN VO MICURIN 400 EUR
EKSKLUZIVEN KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR 1 200 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO DEBAR MAALO 250 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN KAJ CITY MALL 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione