Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN SO POGLED NA VARDAR

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Property One 28 Nën 15:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава нов стан во мала зграда на мирна локација. Станот има голема дневна и три спални соби, два тоалети. Се наоѓа на самиот кеј на реката Вардар.
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078306083
Leaflet
Property One
DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA 700 EUR
NOVI STANOVI NA ODLICNA LOKACIJA 1 250 EUR
Se iznajmuva kompletno opremen stan vo Centar 250 EUR
LUKSUZEN STAN VO NASELBA ZDANEC 800 EUR
Në fillim