Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov stan vo Atria

Shpallja e kompanisë Shitet nga: En-Kont 22 Nën 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava stan vo nova gradba vo objekt Atria. Odlicna lokacija vo novata naselba Aleksandrija, blizu do Vlae. Povrsina 49 m2 na kat 2. Stanot ke bide vseliv do krajot na 2020 godina.
En-Kont
072304550
Leaflet
Në fillim