Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nova stan 42m2 Taftalidze kaj gimnazijata Nova

1 020 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agencija Auris Nedviznosti Skopje 11 Korr 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo gradba, 42m2, so moznost da se pregradi soba, vo Taftalidze kaj gimnazijata Nova, ul. Prashka, 7mi kat od 9,orientacija zapad,prekrasen otvoren pogled,vseliv Dekemvri 2018god
Agencija Auris Nedviznosti Skopje
077670647 078596446
Agencija Auris Nedviznosti Skopje
077670647 078596446
Leaflet
Në fillim