Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Novi stanovi 35m2 i 85m2 vo Taftalidje 1

1 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 04 Sht 13:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
sh:33167
Se prodavat novi stanovi kaj gimnazija Nova vo Taftalidje 1.
- 35 m2 na 7 kat so lift, parno,terasa, 1 spalna, juzno orientiran .
Cena po dogovor

-85m2 na 1 kat so lift, parno, terasa, 3 spalni, juzno orientiran.
cena:cena po dogovor
kon. tel:078/427-007 3246-245
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Në fillim