Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVI STANOVI SKOPJE KARPOS OD 63m2 65m2

990 EUR

Shitet nga: STANOVi 19 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
SE PRODAVAAT STANOVI OD 57-m2 PRIZEMJE / 6-KAT 63-m2 65-m2 SKOPJE KARPOS VO BLIZINA NA ZGRADA KULI 3-LEPOTICI ili STARA TELEVIZIJA. ZA PO VEKE INFO- TEL 075-309-418
Leaflet
Në fillim