Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Новоградба 150м2 станови, комплекс Бардовци

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 15 Qer 21:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
405m2 plac za gradba vo Przino 1 ЕУР
35m2 so 1 spalna pred Shampionce 0 ЕУР
Kompletno namesten stan od 77m2 vo N.Lisice 0 ЕУР
Apartman za prestoj Krojac Angelkovski 0 ЕУР
Stanovite se vo visoko kvalitetna gradba/kompleks koj ima 9 stanbeni edinici so po tri stanovi
Prizemjeto e eden stan so povrshina od 115m2, a na vtoriot kat stanovite se dupleksi, isto so povrshina od 115m2, vo sekoja edinica ima podrumski prostorii tri, posebno za sekoj stan vo povrshina od 35m2(utiliti) so voda za tush kabini, vo kompleksot ima i dvorno mesto od 750m2 koe ke bide holtikulturno uredeno za relaksacija, i za sekoj stan ima po dve parking mesta.


Info:076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
ААМ Недвижности
Garsonjera i trosoben stan vo edno 82m2 Karpos 1 0 ЕУР
Luksuzen stan od 186m2 kaj City Mall 0 ЕУР
Kuka od 252m2 so plac 450m2 vo Butel 1 0 ЕУР
42m2 nov stan Aerodrom Tobako 2 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione