Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICHEN STAN VO KARPOSH 4

950 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Partner 28 Nën 14:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
City Partner
STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO AERODROM 300 ЕУР
NOV PRAZEN STAN VO CENTAR KAJ SOBOREN HRAM 250 ЕУР
NOV ODLICNO OPREMEN STAN VO KAPISTEC 350 ЕУР
KOMPLETNO NOV LUX STAN VO CRNICHE 800 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
CITI PARTNER AGENCIJA prodava ODLICHEN STAN 74m2 VO KARPOSH 4. Stanot se naogja Sproti Palma vo karposh 4 na 2-ri kat, vo sgrada so 2 lifta i raspolaga so:
- prostrana dnevna soba
- kujna so shan i elementi koi ostanuvaat
- trpezarija
- prostrana spalna soba
- kupatilo
- 2 balkoni
- ostava
- plakari koi ostanuvaat vo stanot
- centralno parno greenje
- lesno moze da se pregradi i dobie vtora spalna soba

cena: 950eur m2
kontakt: 08/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Илинденска 43/2 Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ VLADA 450 ЕУР
UBAVO OPREMEN TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 350 ЕУР
PREKASEN STAN VO KARPOSH 4 KAJ ANTIKO 230 ЕУР
NOV LUXUZEN STAN VO SRCETO NA DEBAR MAALO 350 ЕУР
Në fillim