Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREKRASEN CETIRISOBEN STAN 130M2 VO KAPISTEC

1 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 28 Nën 01:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
UBAV STAN OD 50M2 VO CENTAR SOBOREN HRAM 300 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO AERODROM NAD PALMA 62 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR CENTAR PORTA BUNJAKOVEC -
NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR,CRNICE 1 200 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
* ШИФРА 4142
Импулс агенција за недвижности продава нов прекрасен четирисобен стан во Центар, Капиштец.

- 130м2, 4 соби (голема пространа дневна, 3 спални)
- бања +тоалет + 2 тераси
- 7-ми кат со лифт
- Греење на сопствено парно
- Гратис кровна тераса од 100м2
- Ориентација: север - југ

- цена 1,100еур/м2

☎️ Дејан 075 424 130
Импулс Агенција за Недвижности
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Visit our store page
Dimitrie Cupovski 10/12 Show on the map
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
Se izdava trosoben stan od 70m2 do Pestaloci 500 ЕУР
CETIRISOBEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC 1 300 ЕУР
KOMBINIRAN FRIZIER GORENJE -
TROSOBEN STAN VO CENTAR,DEBAR MAALO 1 100 ЕУР
Në fillim