Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREKRASEN KOMFOREN STAN KAJ MLECEN 92м2

96 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: URBAN EXCLUSIVE1 22 Maj 12:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
 URBAN EXCLUSIVE1
STAN OD 93m2 VO GORCE PETROV 74 000 ЕУР
VEDNAS VSELIVI STANOVI VO KARPOS  OD 50m2 I 106m2 1 100 ЕУР
NOVI STANOVI TOP LOKACIJA 35 900 ЕУР
TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 1 150 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ШИФРА: 1466 Се продава комфорен четворособен стан од 92м2 во зградите кај млечен со отворен поглед кон Водно,градба на Г.П Бетон со комотни спални соби од први сопственици.Станот поседува: Дневна,Посебна Кујна,Три спални,Две Купатила и Два Балкона на 3Кат со лифт,централно парно и бесплатен паркинг.Одлична локација за живеење во близина на маркети,трговски центри и многу други поволности за живеење.
URBAN EXCLUSIVE1
Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078/217-300
https://www.urbanexclusive.eu.mk
URBAN EXCLUSIVE1
078/217-300, 077904349
Leaflet
 URBAN EXCLUSIVE1
Odlicen Stan Vo Blizina Na Gradski Park 46 000 ЕУР
ODLICEN TROSOBEN STAN KAJ MI-DA 72 000 ЕУР
STAN VO KAPISTEC 73 000 ЕУР
EKSKLUZIVEN STAN DUPLEKS 175m2 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione