Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PROMOTIVNNO KARPOS 1

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 09 Maj 15:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
PREKRASEN NAMESTEN STAN VO K VODA 63 000 ЕУР
Se izdava prazen stan garsonjera vo Debar Maalo 200 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN CENTAR KAJ MVR -
MNOGU UBAVA KUKA VO VLAE 300 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ЕВ.БРОЈ 7106

АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ДУПЛЕКС СТАН ОД 120М2 ,ВО СУПЕР СОСТОЈБА,КАРПОШ1 ВО БЛИЗИНА НА ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ.СТАНОТ Е НА 5/5 КАТ БЕЗ ЛИФТ.СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ.ТРИ СПАЛНИ.ДВА ТОАЛЕТИ.

ЦЕНА 740 ЕВРА/М2

КОНТАКТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Në fillim