Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

RENOVIRAN 3-SOBEN 67M2 STAN VO KARPOS 4

62 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 03 Tet 10:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
  Online
071339068
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV NVSELEN OD 68m2 TROSOBEN STAN KAJ SJO CENTAR 1 200 ЕУР
Trosoben stan od 69m2 vo Kisela Voda 60 000 ЕУР
Stanben prostor vo Debar Maalo od 143m2 so dvor 165 000 ЕУР
NOV DVOSOBEN 44M2 STAN VO CENTAR KAJ UJP 1 250 ЕУР
SE PRODAVA RENOVIRAN TROSOBEN STAN SO POVRSINA OD 67M2 VO KARPOS 4
STANOT E POZICIONIRAN NA 2RI KAT OD VKUPNO 5 BEZ LIFT
KOMPLETNO RENOVIRAN VO 2002 GODINA
SE PRODAVA OPREMEN SO PLAKARI I KLIMA URED
RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,DVE SPALNI SOBI,BANJA I TERASA

PRED SAMATA ZGRADA IMA GOLEM SLOBODEN PARKING PROSTOR
GREENJETO E CENTRALNO PARNO
SIFRA 1985

TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
  Online
071339068
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
ODLICEN 60M2 STAN VO KISELA VODA 50 000 ЕУР
ITNO DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE 1 87 000 ЕУР
DUPLEKS 50M2 VO KARPOS 1 NA ODLICNA MIRNA LOKACIJA 40 000 ЕУР
NAMESTEN TROSOBEN 65M2 STAN VO AERODROM 72 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione