Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENOVIRAN DVOSOBEN 50M2 STAN KARPOS 3-POZADI LEPT

48 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 09 Maj 14:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
TROSOBEN 68M2 STAN VO KOZLE 1 150 ЕУР
ODLICEN STAN UNIVERZALNA 1 150 ЕУР
NOVA GARSONJERA OD 37M2 VO TAFTALIDZE 1 1 100 ЕУР
NAMESTEN DVOSOBEN 55M2 STAN VO DEBAR MAALO 65 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVA RENOVIRAN DVOSOBEN STAN SO POVRSINA OD 50M2 VO KARPOS 3.
STANOT RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,POSEBNA SPALNA SOBA,BANJA I TERASA
+PODRUM
IMA GOLEM SLOBODEN PARKING POZADI ZGRADA
IMA CENTRALNO PARNO GREENJE
SIFRA 1161
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Агенцијата за недвижности "Tea Home" ви нуди голем избор и понуда на станови,куќи,плацеви,гаражи и сл. Притоа во одлични услови за работа и соработка со нашите агенти.++++
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
02 30 60 557
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339067
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
CETVOROSOBEN 109M2 STAN VO TAFTALIDZE 1 KAJ ARHIVO 97 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN 45M2 NOVOGRADBA 950 ЕУР
Trosoben stan 69m2 Mlecen Taftalidze 70 000 ЕУР
NOV TROSOBEN 75M2 STAN VO TAFTALIDZE 1 -
Në fillim