Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renoviran stan od 63m2 vo Karposh 3

53 000 EUR

Shitet nga: Tome 27 Nën 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava ili menuva stan vo Karposh 3 od 63 m2, za pomal stan do 35m2 so vasha doplata. Stanot e renoviran skoro i se naogja na odlichna lokacija. Stanot ima parno i podrum.
Broj za kontakt 071-603-459
Leaflet
Në fillim