Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renoviran stan so 2 spalni Karpos 1 kaj masinski

51 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 20 Pri 09:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
ПОВОЛНО Локација за градба на мини објект или куќа 85 000 ЕУР
SE IZDAVA KANCELARIJA GRADSKI ZID 350 ЕУР
Оdlicen stan Micurin novogradba 52 000 ЕУР
Stan Taftalidje1 so 1 spalni 51m2 53 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
sh:27905
Se prodava stan so 2 spalni na 3 kat so lift, J/Z orientiran, terasa, podrum.
cena :51.000 evra
tel:3246-245 078/427-007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Në fillim