Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN KARPOS 2

200 EUR

Shitet nga: ЛИДЕР 23 Gush 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 2 VO BLIZINA NA HOTEL KARPOS. POZICIONIRAN NA 4-TI KAT, ZGRADATA NEMA LIFT. POSEDUVA 55M2 RASPOREDENI VO DVE SPALNI SOBI, DNEVNA SO KUJNA, BANJA, BALKON.
GREENJETO E NA STRUJA.
POVEKE INFO 078-263-435
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione