Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се продава реновиран и наместен стан во Карпош 4

81 000 EUR

Shitet nga: Abc Brother 03 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Продавам комплетно наместен стан, реновиран пред 3 години во Антико, Карпош 4. Станот е во изведба ходник, засебна кујна, дневна со трпезарија, бања, спална соба и два балкони. Станот е на втори спрат со ориентација југ-запад. Станбената зграда поседува приватен паркинг со голем капацитет. и лифт. Станот поседува подрум од 5м2. Станот се продава комплетно наместен..
Abc Brother
070350163
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione