Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov stan od 58m2 vo Vlae

56 000 EUR

Shitet nga: Мирјана 01 Pri 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
58 м2, двособен, невселен, нов стан во Влае на 2 кат.
Дневна соба, трпезарија и кујна отворен план.
Тераса со прекрасен поглед.
Одвоена спална соба и купатило.
Приватен паркинг со пристап на далечинско отварање.
Мирјана
070306920
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione