Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov stan od 69m2 kaj Mlecen

72 500 EUR

Shitet nga: Oglas 09 Mar 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stanot e na nisko prizemje , 2 spalni + dnevna, kujna, kupatilo i toalet zaedno, terasa.
Lokacija- Mlecen restorant, pozadi Kafe Li
Vo istata zgrada ima Market Tinex
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione