Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan novogradba 49m2 Leptokarija Pucko Petrol

1 150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 16 Gush 09:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
UBAV STAN RAMPA 59m2 54 000 ЕУР
Stan od 153m2 vo Centar Gradski zid 1 020 ЕУР
MODERNA ZGRADA TAFTALIDZE 1-STANOVI 39M2 i 55m2 1 150 ЕУР
PANORAMA REZIDENCE stan 62m2 so pogled 1 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan 49m2 so edna spalna soba vo nova zgrada. Stanot e so 1 spalna soba, kupatilo, terasa. nevselen so imoten list i vednas vseliv. Vo blizina na TC Leptokarija.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STAN CENTAR 64m2 1 150 ЕУР
UBAVi SVETOL  STAN 75m2 TAFTALIDZE ! 1 200 ЕУР
PANORAMA REZIDENCE VODNO STAN 155m2 0 МКД
EKSKLUZIVNA PARCELA ZA GRADBA VO CRNICE 138 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione