Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 82m2 VO KARPOS 4

57 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 07 Mar 11:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
KASTEL IMA POTREBA OD AGENTI ZA NEDVIZNOSTI 0 МКД
SE IZDAVA  GARSONJERA VO NOVO LISICE 160 ЕУР
TROSOBEN STAN VO AERODROM KAJ BISER 200 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот се наоѓа во Карпош 4, на 2 кат од 4 катна зграда, со површина од 82м2.
Делумно реновиран со сменети прозори, 2 реновирани тоалети и нов ламинат.
Во цената е вклучена и агенциска провизија.

Шифра: ПС 8251
KASTEL NEDVIZNOSTI
071/276-444 075/454-590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 0 МКД
SE IZDAVA TROSOBEN KOMFOREN STAN VO AERODROM 0 МКД
NOV OPREMEN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 3 0 МКД
SE IZDAVA ODLICEN DELOVEN PROSTOR NA PLOSTAD 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione