Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Taftalidze

52 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 13 Jan 17:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
EKSKLUZIVEN STAN VO CRNICE 500 ЕУР
EXTRA STAN novogradba vo KARPOS  80m2 69 000 ЕУР
GARSONJERA VO G.PETROV OD 33M2 27 000 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA 160 ЕУР
Se prodava stan na Bukureshka so povrsina od 49m2 komplet so mebel juzna strana na vtori kat.

[email protected]
078/339-364 Mitko
Shifra 15563
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
2 SOBEN STAN VO KOZLE 58 200 ЕУР
Otvoreni pozicii za brokeri za nedviznosti 0 МКД
Trosoben stan vo Novo Licsice 75 100 ЕУР
Namesten trosoben stan vo Centar 230 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione