Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 42m2 so spalna nov vo Taftalidze

43 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AKVARIUS 29 Nën 16:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Стан во градба,
42 м2 низок кат 1 спална
Готов Март 2019

Дирекно од инвеститор
не се плака провизија ниту данок
само адвокат и нотар
0750366-508
AKVARIUS
PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075366508
Leaflet
AKVARIUS
Na LENINOVA stan za deloven VPR 59 000 EUR
EKSTRA  TAFTALIDZE KARPOS 50m2 po i.list 33 000 EUR
Izdavam VLAE so 2 spalni NOV PRAZEN 160 EUR
GEOTEKSTIL za BAZENI BEKATON i dr.nameni -
Në fillim