Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 93m2

0 MKD

Shitet nga: Mane 05 Tet 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Se prodava stan od 93m2 do t.c Antiko na Partizanska.Stanot e na 2-ri kat ,so dve spalni sobi,golema dnevna soba so trpezarija i kujna,wc i banja kompletno renovirani,nova kujna so novi aparati,3 klima uredi,kompletno renovirana terasa,novi vrati,novi prozori,nova el.instalacija so novo osvetluvanje i elektro galanterija,nov vodovod so protocni bojleri,nova bela tehnika,so lift,sopstven parking,gradsko parno..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione