Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN DO MASHINSKI FAKULTET

140 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 12 Mar 13:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Baraka vo Lisice 65 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Park 300 ЕУР
Se izdava garsonjera vo Debar Maalo 200 ЕУР
Stan vo Centar 140 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava ekskluziven stan do mashinski fakulet
dupleks - 3 spalni , proodna terasa , so preubav pogled kon severo/zapad

i dnevna,kujna,trpezarija od 100m^2
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Se izdava stan kaj Vero Dzambo 230 ЕУР
Stan vo Kisela Voda 0 ЕУР
Se izdava Deloven prostor 2 500 ЕУР
Novi stanovi vo gradba na Mlecen 1 350 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione