Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan do Masinski fakultet trosoben 99m2

127 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 24 Pri 15:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
STAN VO KOZLE 65 000 ЕУР
Kuka vo Kapistec 110 000 ЕУР
Stan vo Crnice 54 000 ЕУР
Niva vo Vizbegovo 208 880 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан до машински факултет на одлична локација, со две спални соби, дневна, купатило и гостински тоалет, во новоградба, не вселуван, од:
99 м2 / 5 кат / 127.000 евра.
Станот е веднаш вселив со имотен лист, со вградени фенкојлери ( економично греење и ладење), храстов паркет, шпанска санитерија, луксузно опремен тоалет, вградени плакари и гаража.

телефон: 078/403-704, 078/443-510
[email protected]
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Kuka vo Kozle 160 000 ЕУР
Kuka vo Kozle 220 000 ЕУР
Stan vo Debar Maalo 0 МКД
Se izdava stan sproti Pedagoski fakultet 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione