Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan na Masinski

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 05 Sht 14:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Stan vo Centar 96 000 ЕУР
Kuka od 78m2 vo Naselba Lisice 80 000 ЕУР
Stan vo Avtokomanda 0 ЕУР
Kisela Voda 1 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava stan na Masinski od 110 m2 so tri zasebni spalni sobi dnevna kujna i trpezarija,2 toaleta 2 balkona orientacija jug zapad po cena od 122000 evra.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Kuka vo Kozle 0 ЕУР
Se izdava stan vo Crnice 0 ЕУР
Deloven prostor na odlicna lokacija 48 000 ЕУР
Stan vo  DEBAR MAALO 73 750 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione