Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 34m2 vo Karpos

42 000 EUR

Shitet nga: Димче Андреев 27 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Надградба-новоградба со 10 годишна гаранција на градежни работи. Во зградата на Кубус. На 3ти кат.
Вграден 3,5 кв клима уред, стаклените површини со огледало клима фолија поставени од НОВУС. Погоден и за живеење и за канцеларија. Вода и парно поврзани, се чека на ЕВН за поврзување на ел. мрежа.
Димче Андреев
070-403 022
Leaflet
Në fillim