Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 43m2 vo Kozle na odlicna lokacija

Shitet nga: Maja 07 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам стан од 43 m2 во населба Козле на 7/10 спрат во добра состојба и одличен распоред, две оделни соби, дневна, спална, кујна, тоалет и подрум,чист имотен лист. Станот се наоѓа во близина на основно школо, градинка и парк.
Цена по договор.
Në fillim