Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 51m2 vo Karpos 1

51 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 10 Shk 09:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан од 51м2, на прв кат, со две спални соби, 3 тераси, источна ориентација. Станот е делумно реновиран. Се наоѓа позади полициската станица во Карпош 1.
Цена 51.000 еу со платена агенциска провизија.
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Në fillim